ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 Öğrencimiz Çim Hokey’inde Milli Takıma Davet Edildi

  16 Yaş Altı Hokey takımı yapılan Müsabakalar sonucu elde ettikleri başarı ile 1. Lige terfi etti.  
3 Öğrencimiz Çim Hokey’inde  Milli Takıma Davet Edildi

Geçen yıl yapılan okullararası çim hokey şampiyonasında elde ettikleri başarı ile Türkiye şampiyonası olan öğrencilerimiz bu yıl da göstermiş oldukları üstün başarılar sonucu 1.Ligde oynamaya hak kazandılar.

1.Lige yükselen Adıyamanlı Hokey takımının sporcuları ve aynı zamanda öğrencilerimiz olan Halil Yavuz, Ömer Tekin ve Yusuf Ersin Yılmaz 10-14 Mart 2017 tarihleri arasında Osmaniye’de yapılacak olan milli takım kampına davet edildi. 

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret eden sporcularımız ve antrenörlerimiz milli takıma seçilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, kurumun desteklerinden duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Adıyaman’da yeni bir spor dalı olan Hokey’in gelişmesi için tüm imkanlarını seferber ederek, gerek maddi gerekse manevi anlamda desteklerini esirgemeyen kurumlarımız sayesinde bizler genç sporcularımızla birlikte aralıksız bir şekilde çalışarak bu başarıyı elde ettik. Bize desteklerini esirgemeyen tüm kurumlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. 

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya, Türkiye Hokey Milli Takımına Adıyamanlı sporcularımızdan Halil Yavuz, Ömer Tekin ve Yusuf Ersin Yılmaz’ın davet edilmesi ilimiz için önemli bir başarıdır. Ben tüm hokey sporcularımızı ve milli takım kampına davet edilen sporcularımızı gönülden kutluyor, başarılar diliyorum. Sporcularımızın bu kadar iyi yetişmesi için yoğun çaba harcayan antrenörlerimiz Hasan ve Zehra Özekşi’ye de teşekkür ediyorum” dedi.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.